Projektant Drogowy/Mostowy

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej branży drogowej/mostowej

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne w kierunku budownictwa drogowego lub mostowego

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej dogodnej formie,
  • narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • pracę w doświadczonym zespole projektowym oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w projekcie na wszystkich jego etapach, włączając w to współpracę ze specjalistami różnych branż,
  • ciekawą pracę przy dużych projektach infrastrukturalnych.

Cofnij

Złóż aplikację

Nieprawidłowe dane
captcha
Odśwież Nieprawidłowe dane
Klauzula informacyjna RODO – kandydat do pracy/współpracy

W związku z procesem rekrutacji, szanując Twoją prywatność oraz z uwagi na wejście w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dniem 25 maja 2018 r., w wykonaniu obowiązku wynikającego z Art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dotyczącą przetwarzania przez LAFRENTZ Sp. z o.o. danych osobowych.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest LAFRENTZ sp. z o.o. ul. Kamiennogórska 22 60-179 Poznań (dalej: my). Możesz kontaktować się z nami listownie na adres podany wyżej, mailowo na adres: office@lafrentz.pl, telefonicznie.
2. Podanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jeśli chodzi o imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenie oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest warunkiem koniecznym wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W tym znaczeniu jeśli tych danych zabraknie, uniemożliwi to wzięcie udziału w rekrutacji. W pozostałym zakresie określonym w formularzu aplikacyjnym, podanie danych osobowych jest dobrowolne. Warto jednak je (adres e-mail i numer telefonu) podać, bowiem umożliwi to nam na sprawne i szybkie skontaktowanie się z Tobą.
3. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych są przepisy ustawy Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) – wówczas realizujemy obowiązek prawny ciążący na Administratorze, lub w przypadku Twojej zgody na wykorzystanie pozostałych danych (adres e-mail i numer telefonu) przetwarzamy dane w oparciu o art. 6 ust. 1 lit a RODO. Ponadto może się zdarzyć, że będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe także na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, np. w przypadku zaspokojenia roszczeń, czyli w oparciu o art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.
4. Twoje dane możemy przekazywać:
- osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki,
- podmiotom przetwarzającym - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych,
- innym odbiorcom – np. kurierom, ubezpieczycielom, kancelariom prawniczym, podmiotom, które na podstawie obowiązujących przepisów mogą uzyskać dostęp do danych .
5. Twoje dane będziemy przetwarzać w okresie trwania procesu rekrutacji, a także w okresie w jakim zobowiązani jesteśmy przetwarzać te dane na podstawie przepisów prawa oraz w oparciu o Twoja zgodę na wykorzystanie ich w przyszłych rekrutacjach.
6. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych/ danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz także prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.