ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailDiese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!


Rusza budowa tunelu w Świnoujściu

Koniec promów w Świnoujściu? Zaledwie 48 miesięcy dzieli nas od tego, aby długie kolejki do przeprawy promowej pomiędzy wyspami Uznam i Wolin należały do historii. 17 września 2018 w Świnoujściu została podpisana umowa na budowę tunelu pod rzeką Świną oraz umowa na jej nadzór. Na tą inwestycję zarówno turyści, jak i mieszkańcy czekają od lat! Inwestycję wykona konsorcjum Porr S.A. (lider konsorcjum), Energopol Szczecin S.A. i Gülermak, a nadzorować ją będzie konsorcjum w skład którego wchodzą firmy Sweco Consulting, Sweco GmbH i Lafrentz Polska.
Umowa zarówno na budowę, jak i na nadzór inwestorski - sygnowana m.in. przez Prezesa Lafrentz Polska Macieja Durskiego oraz Prezesa Sweco Consulting Macieja Chrzanowskiego - podpisana została w obecności premiera Mateusza Morawieckiego, który swoją obecnością potwierdził ogromne znaczenie tej inwestycji dla naszego kraju.
Zapraszamy na pierwszą, póki co wirtualną, podróż tą trasą.

Plakat

Grupowe
IMG1372
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe