Aktywne lato w szczytnym celu

Przez całe lato braliśmy udział w firmowym sportowym wyzwaniu Bądź FIT z O-Lafem. Naszym celem było pokonanie (na rowerze lub na nogach) takiej ilości kilometrów, aby łącznie zebrać kwotę 10.000 złotych na specjalistyczną terapię naszej niepełnosprawnej koleżanki Sławy.

Przez całe lato braliśmy udział w firmowym sportowym wyzwaniu Bądź FIT z O-Lafem. Naszym celem było pokonanie (na rowerze lub na nogach) takiej ilości kilometrów, aby łącznie zebrać kwotę 10.000 złotych na specjalistyczną terapię naszej niepełnosprawnej koleżanki Sławy. W akcję zaangażowaliśmy wszystkie zespoły – od morza aż do gór.

Wspólnie przejechaliśmy i przeszliśmy (przebiegliśmy) ponad 17 tys. km (12 tys. na rowerze i 5 tys. na nogach), co pozwoliło nam osiągnąć założony cel!

We wtorek Pani Dyrektor Anna Jędras wraz z Iwoną Czarnecką – Kierownikiem ds. Kontraktów odwiedziły Sławę w Kaliszu, aby symbolicznie wręczyć jej zdobytą przez kolegów i koleżanki nagrodę 10.000 zł! Kwota ta zostanie przez nas przekazana na konto jednostki medycznej, która będzie przeprowadzać terapię Sławy.

Trzymamy mocno kciuki za skuteczność leczenia koleżanki!

Dziękujemy każdemu, kto dołożył nawet jeden kilometr w celu osiągnięcia wyniku.
Naszą akcję technologicznie wspierało Activy.

Autor: lafrentz
Data: 15.09.2022