Lafrentz Energy

Lafrentz Energy

Z Lafrentz Energy zyskujesz partnera, który rozumie znaczenie inwestycji w czystą energię. Razem z nami, Twoja inwestycja w OZE staje się nie tylko ekonomicznie opłacalna, ale również przyczynia się do budowy zrównoważonej przyszłości.

Sprawdź naszą ofertę

Twój energetyczny partner

Twój energetyczny partner

Lafrentz Energy to ekspert w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Mamy doświadczenie w przygotowaniu inwestycji takich jak farmy wiatrowe, fotowoltaiczne i hybrydy, jak również w rozwijaniu oraz projektowaniu infrastruktury energetycznej. Zajmujemy się kompleksową transformacją energetyczną, włączając transformację wodorową oraz magazyny energii. Nasza praca opiera się na synergii i zaangażowaniu w przyszłość, co pozwala nam realizować projekty, które nie tylko wpisują się w globalne trendy ekologiczne, ale również przyczyniają się do aktywizacji gospodarczej regionów. Nasz zespół zapewni Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu, również w zakresie zdobywania dofinansowania.

Twój energetyczny partner

Twoja ziemia, nasza energia.

Jeśli posiadasz grunt, który idealnie nadaje się pod farmę fotowoltaiczną, nie czekaj! Skontaktuj się z nami i odkryj, jak możemy wspólnie przekształcić Twój teren w źródło zielonej energii. W Lafrentz Energy, specjaliści od projektów OZE, zapewniają kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji, od analizy możliwości po realizację projektu. Twoja nieruchomość ma potencjał, który może przyczynić się do produkcji czystej energii i przynieść korzyści nie tylko Tobie, ale także przyszłym pokoleniom. Zainwestuj w przyszłość – razem z nami. Napisz do nas na energy@lafrentz.pl

Jakich terenów poszukujemy?

 • powierzchnia większa niż 2 ha;
 • szerokość min. 50 m;
 • niezabudowane, bez zacienienia przez drzewa;
 • kategoria gruntu IV, V, VI, nieużytki;
 • bez uchwalonych planów zagospodarowania przestrzennego;
 • położone min. 500 m od zabudowań funkcji mieszkalnej, form ochrony przyrody, leśnych kompleksów;
 • z dostępem do drogi publicznej;
 • z bliskością do linii energetycznej lub głównego punktu zasilania GPZ.
Twoja ziemia, nasza energia.

Strategia na przyszłość

W Lafrentz Energy nie tylko zajmujemy się developmentem farm fotowoltaicznych czy wiatrowych. Opracowujemy również strategie transformacji i efektywności energetycznej. Wchodzimy w skład interdyscyplinarnych zespołów opracowujących strategie gospodarki obiegu zamkniętego oraz zmiany planów zagospodarowania przestrzennego. Działam wspólnie na rzecz czystszego środowiska i bezpiecznej energii dziś i jutro.

Strategia na przyszłość

Wsparcie w zrównoważonym rozwoju

Jesteśmy Twoim doradcą na każdym etapie realizacji. Czuwamy, żeby od pierwszego do ostatniego etapu projekt przebiegał sprawnie i zakończył się sukcesem. Wyszukujemy tereny pod budowę inwestycji, zabezpieczamy je umowami kupna lub dzierżawy. Przygotowujemy kompleksową analizę i badania, opracowujemy karty informacyjne , organizujemy przetargi oraz pomagamy uzyskać dofinansowanie inwestycji. 

Wsparcie w zrównoważonym rozwoju

Eksperci od zielonej energii

Lafrentz Energy to zespół doświadczonych ekspertów, którzy pomogą Ci w znalezieniu rozwiązania najbardziej dopasowanego do Twoich oczekiwań i potrzeb. Stawiamy na ciągły rozwój i korzystanie z nowoczesnych rozwiązań, m.in mapowania terenu z zastosowaniem naszej autorskiej metody. Nasze usługi kierujemy w stronę jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorców potrzebujących wsparcia w energetycznej transformacji i chcących obniżyć koszty energii.

Eksperci od zielonej energii

Nasze realizacje

Farma fotowoltaiczna Włosienica 3 MW

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie realizacje

Farma fotowoltaiczna Trzynik 65 MW

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie realizacje

Farma fotowoltaiczna Jastrowie 8 MW

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie realizacje

Farma fotowoltaiczna Kąkolewice 40 MW

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie realizacje

Farma fotowoltaiczna Porąbka 140 MW

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie realizacje

Kontakt

Gabriel Kobierski

Dyrektor ds. Kontraktów

Biuro Lafrentz Energy

ul. Kamiennogórska 22,

klatka A, parter,

60-179 Poznań

Masz pytania?

Napisz do nas, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, odpowie na pytania i przedstawi spersonalizowaną ofertę.

  Napisz do nas, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, odpowie na pytania i przedstawi spersonalizowaną ofertę.

  Biuro Zarządu

  Adres:
  ul. Kamiennogórska 22
  Wejście B, II piętro 60-179 Poznań

  Telefon: +48 61 867 40 50
  e-mail: office@lafrentz.pl
  Asystent Zarządu
  +48 668 512 517

  Adresy biur terenowych