Budma 2023

W dniach 30 stycznia - 2 lutego odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. To już 31. edycja, podczas której ponad 600 wystawców z 27 krajów prezentowało swoje produkty oraz usługi.

W dniach 30 stycznia – 2 lutego odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. To już 31. edycja, podczas której ponad 600 wystawców z 27 krajów prezentowało swoje produkty oraz usługi. Branża, pomimo zawirowań gospodarczych, rozwija się dynamicznie. Firmy postawiły na rozwój innowacyjności, szczególnie w kierunku ekologii, ergonomii oraz rozwiązań smart.

W ramach BUDMY odbyła się również konferencja „Buduj bezpiecznie – koordynator do spraw bhp fundamentem bezpiecznej budowy”, na której jako case study idealnie prowadzonej pod względem bezpieczeństwa budowy przedstawiona została nadzorowana przez Lafrentz Polska budowa mostu nad rzeką Wartą w Rogalinku!
Firma Skanska Polska – Wykonawca inwestycji – otrzymała główną nagrodę za najbezpieczniejszą budowę roku!

Gratulujemy Wykonawcy, ale również naszemu Inżynierowi Kontraktu Jerzemu Wilczakowi, który zarządzał budową i nadzorował prawidłowe jej wykonanie.

Autor: lafrentz
Data: 02.02.2023