Lafrentz w nowych barwach

Dzisiaj mamy coś naprawdę ekscytującego do podzielenia się z Wami – nasz brand właśnie przeszedł totalną metamorfozę. Decyzja o rebrandingu nie przyszła znikąd. To krok, który niesie za sobą masę przemyśleń, wartości i aspiracji, którymi żyjemy na co dzień. Chcieliśmy, żeby nasza nowa odsłona lepiej oddawała to, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, wpisując się jednocześnie w nasze zobowiązania wobec Was – naszych klientów i partnerów.


Nasz nowy look? To coś więcej niż tylko zmiana logotypu czy kolorystyki. To symbol naszej jedności, profesjonalizmu i bogatego doświadczenia. Zależało nam, by nowa identyfikacja wizualna była odzwierciedleniem naszej elastyczności, dynamiki i zamiłowania do innowacji. Chcemy być postrzegani jako marka, która nie tylko rozpoznaje szanse, ale też śmiało po nie sięga.

Nasze działania skupiają się w sześciu kluczowych obszarach, które teraz, dzięki rebrandingowi, są jeszcze bardziej zintegrowane i synergetyczne:

Rebranding to dla nas nie tylko odświeżenie wizerunku, ale przede wszystkim możliwość lepszego komunikowania się z Wami i zapewnienia jeszcze większej spójności naszych usług. To nasz sposób, by pokazać, że jesteśmy zawsze gotowi na wyzwania przyszłości i nie boimy się zmian.

Jesteśmy podekscytowani tym nowym rozdziałem i nie możemy się doczekać, aby dzielić się z Wami naszymi dalszymi sukcesami.
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zaufanie. Do zobaczenia w nowej odsłonie!

Autor: lafrentz
Data: 09.04.2024