ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

600

PRACOWNIKÓW

900

KONTRAKTÓW

350

PROJEKTÓW

450

DRÓG

 

KILKA SŁÓW O NAS

Firma Lafrentz Polska powstała w 1995 r., aby wspierać rozpoczynający się w kraju, również przy udziale funduszy europejskich, program rozbudowy sieci dróg. Z początku, nasza działalność opierała się głównie na projektowaniu inwestycji z zakresu infrastruktury komunikacyjnej i obiektów inżynieryjnych oraz wykonywaniu usług związanych z zarządzaniem inwestycjami budowlanymi oraz prowadzeniem nadzorów inwestorskich. W miarę upływu czasu i rozwoju firmy zajęliśmy się również projektowaniem inwestycji kolejowych i obiektów kubaturowych. Dzisiaj posiadamy prężnie działającą Pracownię Projektową, w skład której wchodzi dział Ochrony Środowiska, dbający o zaplanowanie inwestycji z poszanowaniem dla ekosystemu.

Potrzeby rynku i chęć podjęcia nowych wyzwań zadecydowały o rozszerzeniu portfela usług o działalność remontowo-deweloperską oraz szkoleniową.

Obecnie jako jeden z liderów w Polsce wspieramy rozwój polskiej sieci drogowej, z poświęceniem i poczuciem misji uczestniczymy w projektach z zakresu infrastruktury i ochrony środowiska, z zaangażowaniem tworzymy nowe wnętrza i budynki mieszkalne oraz z pasją realizujemy zlecenia szkoleniowe, podnosząc kwalifikacje pracowników różnych branż i specjalności.

 

KIEROWNICTWO

Maciej Durski

Maciej Durski
Prezes Zarządu

Paweł Kubacki

Paweł Kubacki
Dyrektor Zarządzający

Ewa Kmieć

Ewa Kmieć
Dyrektor Pracowni Projektowej

Anna Jędras

Anna Jędras
Dyrektor ds. Kontraktów

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.