17. PKO Poznań Półmaraton

Za nami 17. PKO Poznań Półmaraton – wydarzenie pełne sportowych emocji, dobrej energii i zespołowego ducha. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Na trasie pojawili się nasi pracownicy – w tym także Wiceprezes Zarządu – a reszta zespołu zagrzewała do walki z trybun i punktów kibicowania. Było głośno, było radośnie – i było po naszemu: z pełnym zaangażowaniem.

To właśnie w takich chwilach widać, jak silni jesteśmy jako zespół. Wsparcie, wspólne przeżycia i dobre emocje – to one budują naszą codzienną współpracę, także poza biurem czy placem budowy.

Tegoroczna edycja półmaratonu przejdzie do historii nie tylko dzięki rekordowej frekwencji, ale też dzięki wyjątkowej atmosferze, której częścią byliśmy z dumą.

Gratulacje dla wszystkich uczestników – jesteście inspiracją!

Autor: lafrentz
Data: 13.04.2025